Dr n. med. Leszek Badacz

Specjalista kardiolog
Specjalista chorób wewnętrznych

 

DODATKOWE INFORAMCJE


Doświadczenie zawodowe:  Tytuł lekarza medycyny – 1981 rok, Akademia Medyczna im. M. Kopernika w Krakowie. Specjalizacja w chorobach wewnętrznych (I stopień 1984 rok oraz II stopień 1992 rok). W 1989r. – doktorat z zakresu kardiologii w Akademii Medycznej w Krakowie, a w roku 2000 specjalizacja w kardiologii. W 2004r. – licencjat w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie (Wydział Zarządzania i Marketingu  w zakresie Zarządzanie Organizacjami). Staże szkoleniowe w Washington Hospital Center Washington DC (USA,1994) oraz w DHZ Berlin (Niemcy,2002). Certyfikat samodzielnego operatora kardiologii interwencyjnej Asocjacji Interwencji Sercowo-Naczyniowych PTK.  W latach 1993-2017  A.M.KARDIO-MEDIC w Krakowie.

 

Zainteresowania zawodowe: kardiologia zachowawcza i interwencyjna (pełny zakres badań diagnostycznych oraz terapeutycznych),  angioplastyka naczyń obwodowych.

 

Członkostwo: Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, Polskie Towarzystwo Angiologiczne, Europejskie Towarzystwo Kardiologiczne, Polskie Towarzystwo Rehabilitacyjne.

 

Miejsce innego zatrudnienia: Oddział Kardiologii Inwazyjnej Specjalistycznego Szpitala im. E. Szczeklika w Tarnowie, konsultant w Konsultacyjnej Przychodni Specjalistycznej Kardiologicznej i Kardiochirurgicznej w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Krakowie

 

Kontakt:  leszek.badacz@cmzdrowa.pl